سوالی دارید؟ تماس بگیرید!
شنبه - چهارشنبه - 9:00 - 18:00
ساعات کاری دفتر
+98 21 91090987
تلفن تماس
تهران، طرشت، تقاطع بلوار صالحی و اکبری
برج فناوری طرشت، واحد ۶۱۱
Image

پنل اس ام اس چیست ؟

پنل اس ام اس نرم افزاری تحت وب (مشابه ایمیل) می‌باشد که دارای محیط ساده فارسی است که برای همه افراد قابل استفاده است، نیاز به نصب ندارد و با نام کاربری و رمزی که در اختیار شما قرار می‌گیرد قابل استفاده می‌باشد.

پنل اس ام اس با مرورگر کار می‌کند و محدود به دستگاه و مکان خاصی نیست، شما در هر مکان و زمان تنها با استفاده از یک کامپیوتر یا تبلت و یا موبایل خود می‌توانید به اینترنت متصل شده و وارد پنل ارسال اس ام اس شوید و با امکانات فوق‌العاده‌ای که این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد پیامک‌های خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک‌های انبوه در کمترین زمان با بیشترین بازده

با استفاده از پنل اس ام اس می‌توانید پیامک‌های انبوه شامل پیامک‌های تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید و گزارش تحویل دقیق با قابلیت اطمینان بالا دریافت نمایید و فقط هزینه پیام‌های تحویل داده شده را پرداخت کنید.

برخی از ویژگی‌ها و امکانات سامانه پیامکی:

قابلیت ارسال زماندار پیامک
در پنل اس ام اس با بهره گیری از قابلیت ارسال زماندار می‌توانید تنطیم نمایید ارسال‌ها در تاریخ و ساعت خاصی ارسال گردد و از این طریق نیاز به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نمی‌باشد.
پنل اس ا م اس مناسب برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی
پنل‌های ارسال اس ام اس با امکانات و قابلیت‌های منحصر به فردی همچون ارسال بر اساس منطقه، ارسال پیامک به کد پستی، محله، مشاغل، تفکیک سن و جنس و ... یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی هدف دار، ارزان و سریع می‌باشد.
ارسال پیامک خودکار
پنل‌های ارسال پیامک مناسب برای اطلاع رسانی به لیست مخاطبین از طریق فایل اکسل یا دفترچه تلفن می‌باشد و از این طریق می‌توانید تاریخ‌های تولد مخاطبین خود را خودکار تبریک گفته و یا سررسید اقساط و چک‌ها را به آنها یاد اور شوید.
اتصال پنل اس ام اس به نرم افزار و وب سایت با وب سرویس و API
پنل پیامکی تحت وب دارای وب سرویس و API می‌باشند که برنامه نویسان برای وصل کردن پنل به سایت یا نرم افزار می‌توانند از وب سرویس استفاده نمایند.
دیگر امکانات پنل ارسال اس ام اس
پاسخگویی خودکار، مسابقه، نظر سنجی، پیامک سررسید، پیامک مناسبت، انتقال پیامک، ایمیل پیامک، دفترچه تلفن، ارسال هوشمند، ارسال متناظر و ... از دیگر امکانات پنل می‌باشد.
logo-h110.png
ما افتخار می‌کنیم برای تمام مردم دنیا می‌توانیم خدمات مناسبی را ارائه کنیم.

logo-samandehi

logo-samandehi

logo-pasargad
logo-saman
logo-behpardakhtmellat
logo-parsiyan
logo-digitalpayments
logo-saman
logo-saman
© Copyright 2024 Amesterida LLC. All Rights Reserved.

جستجو